Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Темы - Kim_555

Страницы: 1 [2]
16
Soft / Антивіруси.
« : 14 Октябрь, 2009, 23:17:30 »
Дуже багато наших клієнтів запитує - "який антивірус найкращий", "Як довго та якісно він мене буде захищати" та найчастіше  :) чому та звідки в мене на комп'ютері так багато вірусів - в мене ж стоїть антивірусна программа.

Спробую пояснити та поставити всі крапки над "І".

Антивірусних програм є дуже багато. Кожен розробник антивірусного програмного забезпечення нахвалює та рекламує свій продукт.  В природі є як безкоштовні так і платні антивірусні рішення. Зокрема найвідоміші безкоштовні антивірусні программи є:

Avira - оф. сайт http://www.free-av.com
Panda - оф. сайт http://www.pandasecurity.com/ukraine
AVG - оф. сайт http://www.avg.com
Avast! - оф. сайт http://www.avast.ru
UNA - www.una.ua
та можна перечисляти багато інших та менш відомих антивірусних програм.
Кожен з цих виробників - просовує свої продукти на ринку як безкоштовні рішення для домашніх користувачів, так і має платні програмні продукти для бізнесу та корпоративних клієнтів. Нажаль, як показує практика - безкоштовні рішення від перечислених вище розробників НЕ НАДАЮТЬ надійного захисту, пропускають 90% нових вірусів та не справляються зі своєю задачею.

Окрім вище перечислених - флагмани антивірусних програм:
Kaspersky Antivirus - оф. сайт http://www.kaspersky.ru
Dr.Web - оф. сайт http://www.drweb.ru
Nod32 - оф. сайт http://www.esetnod32.ru
Symantec AntiVirus - оф. сайт http://www.symantec.com

На практиці найкраще захищають персональні комп'ютери та мають тестовий період в 30 днів, після чого клієнтам пропонується вибір - або придбати ліцензію на використання ПЗ, або видалити його з комп'ютера. Також в них є суперові утиліти для термінового лікування "зараженого" комп'ютера: наприклад CureIt - в Доктора Веба (скачується звідси http://www.freedrweb.com/download+cureit/gr/ ) постійно обновлена на момент скачування та запускається без встановлення на ПК користувача.

Який би Ви антивірус необрали - слід пам'ятати: якщо він вчасно не обновлюється через інтернет - то рівень захисту ПК прямо пропорційно знижується кількості протермінованих днів.


17
Samsung SCX-4300: перепрошивка по USB для роботи із стартовим картріджом

 

Напевно, всім відома сумна ситуація з даним МФУ: у картрідж вставлений хитрий одноразовий чіп з криптозахистом, який читанню і перепрограмуванню не піддається; але найголовніше - його поки можна знайти тільки в оригінальному самсунговому картриджі, який теж ще треба пошукати у продажу та коштує недорого.
Думаю, що "по-дорослому" чіп зрозуміють ще не скоро, а тому пропоную один з можливих варіантів як заставити працювати цей МФУ.

Для відновлення працездатності я пропоную перепрошити 4300-ою трохи підправленою прошивкою. Зробити це потрібно буде всього один раз, після чого з'являється можливість з меню принтера багато разів проводити скидання всіх лічильників і, отже, розблокування апарату.
При цьому неважливо, працював він вже з чіпом чи ні - принтер переходить в режим роботи із стартовим картриждем (без чіпа). Якщо в картриджі вже є чіп (а тим більше заблокований), для успішного скидання лічильників його звідти доведеться забрати.

Мінус цього режиму - залишаються "звички" стартового картриджа: принтер почне діставати власника через 1000 листів (а не через 2000, як на чіпованому), і заблокується через 3000 листів, тобто на одну заправку треба скидати 2 рази. Але плюсів все-таки більше; окрім можливості скидання, в останньому робота цієї прошивки співпадає з оригінальною - можна у будь-який момент поставити оригінальний чіпований картрідж і працювати в стандартному режимі. І, звичайно, у будь-який момент можна повернутися до оригінальної прошивки.

Для початку потрібного з'ясувати поточну версію прошивки МФУ; це можна зробити, наприклад, роздрукувавши звіт. Річ у тому, що починаючи з версії 1.12 в 4300-ій можна завантажити прошивку з версією не нижче поточної. Оскільки завантажуватись буде підправлена версія 1.13, то і поточна версія повинна бути не вище 1.13. Потрібно також викачати оригінальну прошивку версії 1.13 (535k).

Після цього розпаковуємо в одну теку вміст цього архіву (менш 3k) і архіву з оригінальною прошивкою v.1.13. Потім запускаємо файл fix.bat. Після чого в цій же теці повинні з'явитися файл FIX_SCX4300_V1.13_Fact_romdl.hd - результат роботи fix4300.exe; саме він і заливатиметься в принтер.

Включаємо принтер, швидко натискаємо на апараті послідовність "меню, копій, ліво, право, меню, право" - потрапляємо в TECH MODE. Далі Заходимо в меню "DATA SETUP" і знаходимо там "FLASH UPGRADE"; після підтвердження в [LOCAL] принтер пише Data receiving. Запускаємо файл download.bat. Після того, як програма відпрацює (це займе декілька секунд), на екрані буде показано наступне:

Downloading................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
.............. Download complete!! downsize(982894)

Для продовження натисніть будь-яку клавішу . . .

Якщо на екрані взагалі нічого не буде - значить, комп'ютер не бачить 4300-й; перевіряємо підключення принтера до комп'ютера.
Якщо помилка - виключити/включити принтер, перезавантажити комп'ютер, переставити драйвери Самсунга. Можливо, заважає якийсь USB-шний пристрій.

Після успішного завантаження принтер послідовно пише:
DATA RECEIVING > FLASH ERASING > FLASH PROGRAMMING > CHECKSUMMING > DOWNLOAD OK
після чого рестартуе. Все.

Для скидання лічильників існують 2 можливості:
У звичайному меню:
             RUS   10. Обслуговування > Скидання настройок > Всі настройки  [OK]
             ENG   10 .Maintenance  > Clear Setting  > All Setting    [OK]
У сервісному меню (TECH MODE):
             MENU> Data Setup > Clear count > Clear All CNT


Під час прошивки вкрай важливо, щоб не пропало живлення на принтері, інакше отримаємо убитий девайс - потрібно буде випаювати ПЗП і прошивати на зовнішньому програматорі. Кращий варіант - поключити МФУ до джерела безперебійного живлення.

=====================================================================================================
Стаття взята та перекладена з сайту www.startcopy.ru

Страницы: 1 [2]