Последние сообщения

Страницы: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
41
Технічний / Трабли з зображенням
« Последний ответ от Elchupakabra 25 Май, 2010, 15:47:44 »
Доброго дня. Підкажіть будь ласка - купив недавно монітор LG W2243S, покористувався буквально три тижні і на ньому зображення стало з вертикальними білими крапочками, дзвонив в магазин і на гарячу лінію LG - сказали що це проблема не з монітором а з відеокартою.  Власне питання - чи справді це проблема з комп'ютером і якщо так - то як можна це усунути?42
Hard / Як об'єднати дві ADSL лінії в одну
« Последний ответ от Kim_555 25 Май, 2010, 12:29:48 »
Для цього нам потрібен DUAL WAN Router, і найкраще для цього підходить Маршрутизатор TL-R480T+ з балансуванням нагрузки. Нижче приведені його характеристики:


TL-R480T + побудований на базі мережевого процесора Intel IXP з частотою 266МГц, який гарантує високу ефективність і продуктивність для задач обробки мережевого трафіку. А вбудований блок живлення і сталевий корпус (що передбачає монтаж у 19 'серверну стійку) роблять цей продукт привабливим для провайдерів послуг доступу в Інтернет.

TL-R480T + обладнаний 2 портами WAN, які дозволяють використовувати два підключення до мережі Інтернет одночасно, що дозволяє використовувати більшу кількість Інтернет-ресурсів, використовуючи підключення різних провайдерів. Функція балансування навантаження дозволяє розподілити потік даних на обидва підключення WAN.

TL-R480T + підтримує всі основні можливості і функції широкосмугового маршрутизатора, серед яких можна відзначити: управління пропускною здатністю, дзеркалювання портів, підтримка VLAN на портах LAN, UPnP, підтримка VPN тунелів, брандмауер і системні журнали подій.

TL-R480T + володіє простим і інтуїтивно зрозумілим Web інтерфейсом. Завдяки безлічі функцій, високої надійності та безпеки, він активно використовується підприємствами, організаціями, інтернет-кафе, а також освітніми установами для організації своїх мереж.

Ключові параметри:

    * 2 WAN + 3 LAN портів RJ45
    * Балансування навантаження (Load Balancing)
    * Підтримка керування смугою пропускання порту, дзеркалювання портів, підтримка VLAN на портах LAN
    * Визначення пріоритетних каналів на підставі вихідних і цільових IP-адрес

Особливості продукту:

    * Підтримка стандартів IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    * 2 порти 10/100M RJ45 WAN, 3 порти 10/100M RJ45 LAN з авто-узгодженням
    * Підтримка Авто MDI / MDIX
    * Дозволяє розподіляти доступ до даних і мережі Інтернет, PPPoE-підключення до Інтернет на вимогу і відключення при простої
    * Підтримка протоколів TCP / IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT, SNTP
    * Функція балансування навантаження (Load Balancing)
    * Визначення пріоритетних каналів на підставі вихідних і цільових IP-адрес, використання різних провайдерів для доступу в Інтернет
    * Вбудований NAT і DHCP сервер з підтримкою резервування IP-адрес
    * Вбудований брандмауер з підтримкою фільтрації по IP-адресами, доменних імен і MAC-адресами
    * Підтримка керування смугою пропускання порту, дзеркалювання портів, підтримка VLAN на портах LAN
    * Підтримка віртуального сервера (Virtual Server) і DMZ-хостингу
    * Підтримка UPnP, Dynamic DNS, статичної маршрутизації, VPN тунелів
    * Підтримка підключення / відключення від Інтернету в будь-який час доби відповідно до встановленого розкладу
    * Підтримка функцій контролю доступу, при цьому батьки і мережеві адміністратори можуть обмежувати доступ дітям чи персоналу шляхом настройки правил за часом доби
    * Підтримка статистики трафіку
    * Підтримка фільтрації ICMP, UDP, TCP-SYN потоків
    * Можливість ігнорувати пакети ping з зовнішнього інтерфейсу (WAN) на внутрішній інтерфейс (LAN)
    * Підтримка оновлення вбудованого програмного забезпечення (прошивки)
    * Web-управління
    * Може бути встановлений в серверну стійку

Цей чудовий пристрій - можна придбати в нашому магазині, орієнтовна вартість - 130$. Дзвоніть, замовляйте.
43
Наші пропозиції / Re: Підказка для покупця
« Последний ответ от Kim_555 16 Апрель, 2010, 10:35:04 »
При купівлі мобільного телефону Nokia можна звернути увагу на life timer, набравши комбінацію *#92702689#, що відповідає набору цифрами фрази *#war0anty#. З цією допомогою можна дізнатися: serial no. - серійний номер, made - дату виготовлення, purchasing date - дата купівлі (редагується один раз при покупці), repaired - чи був офіційний ремонт і life timer - загальний час дзвінків. 0123:45 - означає, що на цьому телефоні розмовляли 123 години 45 хвилин.
Але існують технології скидання life timer 'а. Якщо у б/у телефону декілька годин роботи, а серійний номер 000000000000000 - варто замислитися...
44
Наші пропозиції / Підказка для покупця
« Последний ответ от Kim_555 16 Апрель, 2010, 10:26:50 »

1. Перш ніж купувати товар подумай:

а) чи потрібний він тобі?

б) чи влаштовують тебе його характеристики?

в) чи умієш ти його правильно запускати і ним користуватися?

г) чи потрібний фахівець-знайомий для консультації і участі в купівлі?

2. Купуючи товар пам'ятай:

а) кидали ніколи не сплять і тільки думають як би тебе позбавити від зайвої гривні, яку ти заробляв тижнями на важкій роботі. тому завжди май голову на плечах і не розраховуй що ти розумніший за усіх.

б) не все те золото що блищить - тому не можна орієнтуватися на якість товару за ціною - як в меншу так і у більшу сторону.

в) не можна орієнтуватися на дату реєстрації або кількість постів у продавця. Тут скажу просто - на форумі бувало всяке.

г) якщо не розбираєшся в товарі - купуй або в магазині або у знайомого. Адже купивши б-у тобі ще треба правильно запустити цю річ, а неправильна експлуатація може позбавити товар працездатності.

д) в обов'язковому порядку вимагай перевірки працездатності товару у присутності продавця - втративши 30 хвилин часу на перевірку отримаєш тиждень здорового сну.

е) на перевірку можна прихопити з собою товариша-професіонала. При цьому ти отримаєш висловлену думку "експерта" по товару, але рішення повинне залишатися за тобою. І тут варто відмітити, що "експерти" бувають "икспертами" і в результаті можемо отримати "ведмежу послугу". Отже бери з собою тільки тих профі, в кваліфікації яких ти не сумніваєшся.

ж) бажано обговорювати повернення товару і грошей (манибэк) і його умови. Деякі продавці відмовляються від манибэка - це їх право, але ти повинен вважати це певним ризиком для себе.

з) якщо зустрічаєшся з незнайомою людиною на вулиці і не можливо ніяк виконати пункт д) - проси у нього окрім мобільного телефону інші контакти - адже мобільний номер змінюється протягом 1 хвилини. Раджу переписувати з будь-якого пред'явленого документи ПІБ, може адресу. Запам'ятай - чим більше інформації ти маєш про продавця, змінити яку досить складно - тим менше шансів залишитися у розбитого корита. Деякі продавці відмовляються від надання таких даних - це їх право, але ти повинен вважати це певним ризиком для себе.

и) пам'ятай, що навіть при виконанні пункту д) є шанс що удома працювати не буде - можливі звичайні несумісності устаткування та і часто баги в товарі виявляються через певний час - тому пункт ж) і з) вважаю обов'язковим. При цьому при поверненні товар має бути в тому ж стані, в якому він демонструвався при присутності обох учасників угоди, - це убереже тебе від питань і відмові в поверненні грошей з боку продавця.

к) при угоді з незнайомою людиною
- при відмові в перевірці товару
- при відмові в наданні іншої контактної інформації про себе окрім мобільного телефону
- при відмові в манибэці раджу просто відмовитися від купівлі при невиконанні будь-якого з вищезгаданих пунктів - дуже маловірогідно що товар є ексклюзивним і не можна купити його у іншого продавця з меншим ризиком для себе.

Усе це є лише підказками при купівлі товарів, рішення про угоду все одно залишається за тобою.


45
У струменевих принтерах Epson є спеціальне місце для зливу чорнил під час прочищень друкуючої головки, яке називається – «памперс». У момент зливу -  пам'ять принтера кожного разу зберігає кількість чорнил, що зливаються в «памперс». Для кожної моделі принтера Epson існує індивідуальна кількість прочищень. Коли лічильник заповнення «памперса» досягає максимального рівня, принтер перестає працювати. У такому разі ваш принтер вимагає обслуговування або заміни деталей і пропонує звернутися в сервіс-центр Epson.

Цю проблему можна вирішити промивкою і просушуванням старого фетру або установкою нового. «Памперс» можна промити під струменем води з-під крана. Навіть не виймаючи з принтера ви можете промокнути його серветками.
УВАГА: виконувати цю операцію слід акуратно, оскільки можна пошкодити інші деталі принтера.

Після того, як Ви заміните «памперс», потрібно скинути значення лічильника. Для цього вам знадобиться сервісна програма.
Її можна скачати абсолютно безкоштовно, називається вона - SSC Service Utility.

У програмі є корисні функції для роботи з принтером Epson, а саме:
1) напряму працює з CSIC в картріджах принтерів Epson Stylus;
2) перепрошивка і скидання за допомогою додаткового пристрою будь-яких чіпів;
3) дозволяє скинути і «зупинити» внутрішні лічильники чорнил;
4) режим форсованого прочищення, окреме прочищення чорно – білої і кольорової головок для всіх струменевих принтерів Epson;
5) швидка заміна картріджів;
6) навіть якщо «памперс» переповнений, можливе скидання лічильника злитих чорнил;
7) підтримка більше ста моделей принтерів Epson.
Програма дуже корисна людям, що друкують велику кількість документів.
Вона дозволяє заощадити на картріджах і чорнилі.
Для скидання памперса на принтерах, які не використовують чіпованні картріджи і мають кнопки «Протяжка листа» і «зміна/прочищення картріджа», необхідно натиснути певну комбінацію клавіш.

p.s.
На момент написання статті актуальна версія прораммы SSC Service Utility 4.30 (качати звідси – http://www.ssclg.com/epson.shtml) підтримує моделі:
Epson Stylus Сolor 400
Epson Stylus Сolor 440
Epson Stylus Color 480 LPT
Epson Stylus Color 480SXU / 580
Epson Stylus Сolor 600
Epson Stylus Сolor 640
Epson Stylus Сolor 660
Epson Stylus Сolor 670
Epson Stylus Color 680 / 777
Epson Stylus Сolor 740
Epson Stylus Сolor 760
Epson Stylus Сolor 800 / 850
Epson Stylus Сolor 860
Epson Stylus Color 880
Epson Stylus Color 900 / EM-900C
Epson Stylus Color 980
Epson Stylus Сolor 1160
Epson Stylus Color 1520
Epson Stylus Color 3000
Epson Stylus C20 / C40 / CL-750
Epson Stylus C41 / C42 / C43 / C44 / C45 / C46 / C47 / C48
Epson Stylus C50
Epson Stylus C60
Epson Stylus C61 / C62
Epson Stylus C63 / C64
Epson Stylus C65 / C66 and PE
Epson Stylus C67 / C68 / D68 and PE
Epson Stylus C70
Epson Stylus C80
Epson Stylus C82
Epson Stylus C83 / C84
Epson Stylus C85 / C86 and PE
Epson Stylus C87 / C88 / D88 and PE
Epson Stylus Photo RX420 / RX425 / RX430
Epson Stylus Photo RX500 / RX510
Epson Stylus Photo RX520
Epson Stylus Photo RX600 / RX610
Epson Stylus Photo RX620
Epson Stylus Photo RX700
Epson Stylus CX3100 / CX3200
Epson Stylus CX3500 / CX3600 / CX3650
Epson Stylus CX3700
Epson Stylus CX3800 / CX3810 / DX3800
Epson Stylus CX4500
Epson Stylus CX4600
Epson Stylus CX4100 / CX4200
Epson Stylus CX4700 / CX4800
Epson Stylus DX4200 / DX4800
Epson Stylus CX5100 / CX5200
Epson Stylus CX5300 / CX5400
Epson Stylus CX6400 / CX6600
Epson Stylus CX6300 / CX6500
Epson Stylus CX7800
Epson PictureMate
Epson Stylus Photo
Epson Stylus Photo EX
Epson Stylus Photo 700 / IP-100
Epson Stylus Photo 750 / PM-770C
Epson Stylus Photo 780 / 790 / PM-780C
Epson Stylus Photo 810 / 820
Epson Stylus Photo 820
Epson Stylus Photo 825 / 915
Epson Stylus Photo 830 / 830U
Epson Stylus Photo 870 / PM-875DC
Epson Stylus Photo R200 / R210
Epson Stylus Photo R220 / R230
Epson Stylus Photo R300 / R310
Epson Stylus Photo R320
Epson Stylus Photo R800 / PX-G900
Epson Stylus Photo R1800
Epson Stylus Photo R2400
Epson Stylus Photo 890
Epson Stylus Photo PM-890C
Epson Stylus Photo PM-A700
Epson Stylus Photo PM-G720
Epson Stylus Photo PM-970C
Epson Stylus Photo 895/ 785EPX
Epson Stylus Photo 900
Epson Stylus Photo 925 / 935
Epson Stylus Photo 950 / 960 / PM-950C
Epson Stylus Photo 1200 / PM-3000C
Epson Stylus Photo 1270 / PM-3300C
Epson Stylus Photo 1280 / PM-3500C
Epson Stylus Photo 1290
Epson Stylus Photo 2000P
Epson Stylus Photo 2100
Epson Stylus Photo 2200 / PM-4000EPX
Epson Stylus Pro 5000 / PM-5000C


Оригінал статті тут
46
Технічний / Технічні характеристики ресивера Dreambox DM 500s
« Последний ответ от Kim_555 20 Октябрь, 2009, 16:17:28 »
Dreambox DM 500-S – коробочка твоей мечты
 
Будучи обладателем стационарного спутникового тюнера, я всегда с интересом поглядывал в сторону компьютерных DVB-карт типа SkyStar 1,2,3. Интегрированная в системный блок компьютера, DVB-карта открывает перед пользователем многие возможности, ранее недоступные на стационарных тюнерах. Разумеется, сейчас практически все спутниковые ресиверы имеют той или иной порт (обычно СОМ) для связи с компьютером. Как правило, такой порт применяется только для обновления программного обеспечения («прошивки») тюнера и загрузки списка каналов.
Использование DVB-карты имеет ряд преимуществ. При не очень большой стоимости она позволяет принимать открытые и кодированные каналы, записывать передачи на жесткий диск компьютера, подключаться к спутниковому Интернету, заниматься «рыбалкой». Для DVB-карт написано огромное количество софта, происходит постоянное его обновление.
Да, всем хороша DVB-карта. Однако, на мой взгляд, главный недостаток DVB-карты заключается в том, что для ее работы обязательно необходим компьютер, что не всегда приемлемо.
Озаботившись покупкой нового спутникового тюнера, я попытался найти аппарат, который совместит богатые возможности компьютерной DVB-карты с удобством и простотой эксплуатации бытового ресивера. После недолгих поисков в сети меня заинтересовала продукция немецкой компании Dream Multimedia. Эта компания производит различное оборудование для спутникового ТВ, но основную популярность ей принесла линейка спутниковых тюнеров с торговой маркой DreamBox.
Немного истории. В 2003 году корпорацией Dream Multimedia был разработан спутниковый тюнер DreamBox 7000-S. «Сердцем» аппарата стал новый мощный RISC-процессор IBM PowerPC серии STB45xxx. Процессор содержал в себе все необходимые узлы для построения законченного ресивера, в т.ч. модуль для аппаратной обработки MPEG-потока. По некоторым оценкам производительность этого процессора находится на уровне INTEL Pentium III 800Мгц, что вполне достаточно для выполнения всех задач. Однако основной особенностью аппарата стало программное обеспечение, которое работает в среде Linux. Как известно, Линукс - операционная система с открытым кодом. Это позволяет сторонним разработчикам дописывать дополнительные программные блоки и встраивать их основную программную оболочку.
Вообще, DreamBox 7000-S больше напоминает компьютер, а не тюнер. Судите сами. На задней панели ресивера расположены разъём для V.24/RS232 интерфейса, USB-порт, MINI-DIN коннектор для внешних IR-устройств и I2C для управления поворотными системами, разъем RJ-45 для 100 Мбит сетевой карты. Кроме этого имеется два разъёма LNB: один - входной с антенны, а второй -сквозной выход под другой тюнер. Для подключения телевизора предусмотрено два разъёма типа SCART. Подключить звук можно посредством двух гнезд типа «тюльпан», с которых выходит аналоговый стереозвук на левый/правый канал и цифрового оптического выхода звука SPDI/F с поддержкой AC-3/DTS. Встроенный IDE UDMA66 интерфейс позволяет установить в аппарат ATA винчестер емкостью до 120 Гб.
На передней панели можно найти два картоприёмника, которые позволяют читать практически все смарт-карты, CI-слот и CompactFlash - картоприемник. Обладая такими характеристиками, DreamBox 7000-S быстро завоевал признание пользователей и стал культовым аппаратом среди «продвинутых» любителей спутникового приема. Не так давно линейка тюнеров была обновлена. Желая занять новые ниши на плотном рынке спутникового оборудования, Dream Multimedia выпустила несколько новых моделей из серии DreamBox.

Повністю всю статтю можна прочитати тут >>>>>>
47
Наші пропозиції / Встановлення антен супутникового телебачення
« Последний ответ от Kim_555 20 Октябрь, 2009, 15:43:36 »
Ми займаємось встановленням та настройкою супутникового телебачення.
Базовий комплект: антена 0,85 м , ресивер, 3 конвертори (головки) , 2 додаткові кріплення , комутатор DiSEqС на 4 входи , кабель Scart , кронштейн до стіни. Вартість базового комплекту разом з установкою - 720 грн.

Також можемо запропонувати пакет НТВ від 50 грн на місяць.

Доступні канали НТВ:

Спутник Eutelsat W4 36.0 гр. E

Идент: 023700, 040600.

Кодировка: Viaccess 2.5 2.6 3.0 (0500)

BBC World, Bloomberg, Nickelodeon, TV5, Детский мир, Наше новое кино, Russia Today, World Fashion, CCTV4, CCTV9, ВРЕМЯ: далекое и близкое, Совершенно Секретно, Парк развлечений, РЕН ТВ, Наше, Кино, Первый канал, Инфоканал, Телеклуб, КТО ЕСТЬ КТО?, 365 дней ТВ, МНОГОсерийное ТВ, Комедия ТВ, Индия ТВ, Ля-минор, Боец, Авто Плюс, ТВ-Бульвар, Кухня-ТВ, Интересное ТВ, Закон ТВ, MTV-Russia, СТС, ТНТ, Культура, НТВ, Россия, СПАС, 24 ДОК, КИНОСОЮЗ, Вести, Звезда, ТВЦ, VH1 Russia, РБК-ТВ, Музыка Первого, ТелеНяня, Пятый Канал, Мир, Первый МЕТЕО, 3 канал, Rusiya Al-Yaum, TV SALE, Муз-ТВ, РТР-Спорт, Настоящее смешное телевидение, Ностальгия, НТВ-ПЛЮС Теннис, НТВ-ПЛЮС Спорт Классика, Русский Экстрим, Discovery Travel&Living, Animal Planet, Eurosport, ZONE Romantica, Discovery, Jetix, Hallmark, Mezzo, ТДК, Music Box, National Geographic Channel, Jetix Play, Euronews, Cartoon Network, ZONE Reality, CNN International, Extreme Sports, Discovery Civilisation, Discovery Science, MCM Top, TCM, MTV Dance, MTV Two, VH1 Classic, Nat Geo WILD, Домашний, Sci Fi, Universal, Gameland.TV, Комеди ТВ, Кинохит, Премьера, Киноклуб, ДОМ КИНО, MGM, Ночной канал (Blue Hustler), Русская ночь, НТВ-ПЛЮС Спорт, НТВ-СПОРТ ПЛЮС, НТВ-ПЛЮС Футбол, НТВ-ПЛЮС Спорт Онлайн, НТВ-ПЛЮС Наш Футбол, NBA TV (24 часа), Eurosport 2, AXN Sci Fi, Jim Jam. (0500:023700)

RTR Planeta, NTN, ICTV, 5 Kanal, NTV Mir, NTV Plus Sport Soyuz, Perviy kanal Ukraine,Vremya. (0500:040600)

Кинорейс 1-3 доступны к просмотру Круглосуточно.

Частоты: 12245 R, 12284 R, 12265L, 12303 L, 12322 R, 12341L, 12380 L, 12399 R, 12418 L, 12437 R, 12456 L, 12476 R, (эти частоты имеют SR 27500 FEC 3/4)
48
Наші пропозиції / Хелп по роботі з прайсом.
« Последний ответ от Kim_555 14 Октябрь, 2009, 23:44:49 »
Хочу Вам розповісти як правильно користуватись нашим онлайн прайсом та які можливості в ньому є.

1. Якщо Ви є нашим дилером - то зайдіть на сайт під Вашим логіном та паролем. Як стати дилером та умови - читаємо тут: http://www.nashemisto.com/optovaja-prodaga-tehniky/
2. Прайс оновляється 1 раз на день
3. В каталозі товарів http://nashemisto.com/price/ - є два прайс листи ( категорія І - постачальник Нео Сервіс та категорія ІІ - постачальник Стек Комп'ютер) - звідки Ви можете обирати та замовляти товар. Наші ціни та роздрібні ціни НеоСервісу чи Стеку ви можете порівняти тут: http://www.neoservice.ua/fileadmin/prices/rprice.rar та http://stek.com.ua/catalog/price.zip Бачите різницю? ;)
4. Умови здійснення гарантії - можна прочитати тут http://www.nashemisto.com/uslovija-garantii/
5. далі буде :)
49
Soft / Антивіруси.
« Последний ответ от Kim_555 14 Октябрь, 2009, 23:17:30 »
Дуже багато наших клієнтів запитує - "який антивірус найкращий", "Як довго та якісно він мене буде захищати" та найчастіше  :) чому та звідки в мене на комп'ютері так багато вірусів - в мене ж стоїть антивірусна программа.

Спробую пояснити та поставити всі крапки над "І".

Антивірусних програм є дуже багато. Кожен розробник антивірусного програмного забезпечення нахвалює та рекламує свій продукт.  В природі є як безкоштовні так і платні антивірусні рішення. Зокрема найвідоміші безкоштовні антивірусні программи є:

Avira - оф. сайт http://www.free-av.com
Panda - оф. сайт http://www.pandasecurity.com/ukraine
AVG - оф. сайт http://www.avg.com
Avast! - оф. сайт http://www.avast.ru
UNA - www.una.ua
та можна перечисляти багато інших та менш відомих антивірусних програм.
Кожен з цих виробників - просовує свої продукти на ринку як безкоштовні рішення для домашніх користувачів, так і має платні програмні продукти для бізнесу та корпоративних клієнтів. Нажаль, як показує практика - безкоштовні рішення від перечислених вище розробників НЕ НАДАЮТЬ надійного захисту, пропускають 90% нових вірусів та не справляються зі своєю задачею.

Окрім вище перечислених - флагмани антивірусних програм:
Kaspersky Antivirus - оф. сайт http://www.kaspersky.ru
Dr.Web - оф. сайт http://www.drweb.ru
Nod32 - оф. сайт http://www.esetnod32.ru
Symantec AntiVirus - оф. сайт http://www.symantec.com

На практиці найкраще захищають персональні комп'ютери та мають тестовий період в 30 днів, після чого клієнтам пропонується вибір - або придбати ліцензію на використання ПЗ, або видалити його з комп'ютера. Також в них є суперові утиліти для термінового лікування "зараженого" комп'ютера: наприклад CureIt - в Доктора Веба (скачується звідси http://www.freedrweb.com/download+cureit/gr/ ) постійно обновлена на момент скачування та запускається без встановлення на ПК користувача.

Який би Ви антивірус необрали - слід пам'ятати: якщо він вчасно не обновлюється через інтернет - то рівень захисту ПК прямо пропорційно знижується кількості протермінованих днів.

50
Технічний / Заправка та прошивка картриджу принтера 4300
« Последний ответ от Kim_555 14 Октябрь, 2009, 22:32:26 »
Samsung SCX-4300: перепрошивка по USB для роботи із стартовим картріджом

 

Напевно, всім відома сумна ситуація з даним МФУ: у картрідж вставлений хитрий одноразовий чіп з криптозахистом, який читанню і перепрограмуванню не піддається; але найголовніше - його поки можна знайти тільки в оригінальному самсунговому картриджі, який теж ще треба пошукати у продажу та коштує недорого.
Думаю, що "по-дорослому" чіп зрозуміють ще не скоро, а тому пропоную один з можливих варіантів як заставити працювати цей МФУ.

Для відновлення працездатності я пропоную перепрошити 4300-ою трохи підправленою прошивкою. Зробити це потрібно буде всього один раз, після чого з'являється можливість з меню принтера багато разів проводити скидання всіх лічильників і, отже, розблокування апарату.
При цьому неважливо, працював він вже з чіпом чи ні - принтер переходить в режим роботи із стартовим картриждем (без чіпа). Якщо в картриджі вже є чіп (а тим більше заблокований), для успішного скидання лічильників його звідти доведеться забрати.

Мінус цього режиму - залишаються "звички" стартового картриджа: принтер почне діставати власника через 1000 листів (а не через 2000, як на чіпованому), і заблокується через 3000 листів, тобто на одну заправку треба скидати 2 рази. Але плюсів все-таки більше; окрім можливості скидання, в останньому робота цієї прошивки співпадає з оригінальною - можна у будь-який момент поставити оригінальний чіпований картрідж і працювати в стандартному режимі. І, звичайно, у будь-який момент можна повернутися до оригінальної прошивки.

Для початку потрібного з'ясувати поточну версію прошивки МФУ; це можна зробити, наприклад, роздрукувавши звіт. Річ у тому, що починаючи з версії 1.12 в 4300-ій можна завантажити прошивку з версією не нижче поточної. Оскільки завантажуватись буде підправлена версія 1.13, то і поточна версія повинна бути не вище 1.13. Потрібно також викачати оригінальну прошивку версії 1.13 (535k).

Після цього розпаковуємо в одну теку вміст цього архіву (менш 3k) і архіву з оригінальною прошивкою v.1.13. Потім запускаємо файл fix.bat. Після чого в цій же теці повинні з'явитися файл FIX_SCX4300_V1.13_Fact_romdl.hd - результат роботи fix4300.exe; саме він і заливатиметься в принтер.

Включаємо принтер, швидко натискаємо на апараті послідовність "меню, копій, ліво, право, меню, право" - потрапляємо в TECH MODE. Далі Заходимо в меню "DATA SETUP" і знаходимо там "FLASH UPGRADE"; після підтвердження в [LOCAL] принтер пише Data receiving. Запускаємо файл download.bat. Після того, як програма відпрацює (це займе декілька секунд), на екрані буде показано наступне:

Downloading................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
................................................................................
.............. Download complete!! downsize(982894)

Для продовження натисніть будь-яку клавішу . . .

Якщо на екрані взагалі нічого не буде - значить, комп'ютер не бачить 4300-й; перевіряємо підключення принтера до комп'ютера.
Якщо помилка - виключити/включити принтер, перезавантажити комп'ютер, переставити драйвери Самсунга. Можливо, заважає якийсь USB-шний пристрій.

Після успішного завантаження принтер послідовно пише:
DATA RECEIVING > FLASH ERASING > FLASH PROGRAMMING > CHECKSUMMING > DOWNLOAD OK
після чого рестартуе. Все.

Для скидання лічильників існують 2 можливості:
У звичайному меню:
             RUS   10. Обслуговування > Скидання настройок > Всі настройки  [OK]
             ENG   10 .Maintenance  > Clear Setting  > All Setting    [OK]
У сервісному меню (TECH MODE):
             MENU> Data Setup > Clear count > Clear All CNT


Під час прошивки вкрай важливо, щоб не пропало живлення на принтері, інакше отримаємо убитий девайс - потрібно буде випаювати ПЗП і прошивати на зовнішньому програматорі. Кращий варіант - поключити МФУ до джерела безперебійного живлення.

=====================================================================================================
Стаття взята та перекладена з сайту www.startcopy.ru
Страницы: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9