Корп. почта

 

Дрогобыч - корпоративная почта

 

 

 Рейтинг@Mail.ru

 Rambler's Top100

 Яндекс цитирования

 

Условия осуществления гарантийной поддержки для клиентов

 

 

1.  ПП Ляш Олександр Іванович (в подальшому Продавець) зобов’язується здійснювати гарантійну підтримку Виробів, проданих Покупцю, несправність яких відбулась з вини виробника, крім випадків взаємної згоди про поставку продукції без гарантійної підтримки. Витрати за доставку Виробу на гарантійне обслуговування несе Покупець.

2.  Гарантія на продані комплектуючі і вироби передбачає їх безкоштовний ремонт протягом гарантійного терміну або заміну на аналогічні у випадку неможливості ремонту.

Увага! Гарантійний термін на вироби, що мають у комплекті власний гарантійний талон від виробника, та обслуговуються авторизованими сервісними центрами, може змінюватись виробником без попередження. Дійсний термін гарантійного обслуговування для таких виробів вказано у оригінальному гарантійному талоні. Список авторизованих сервісних центрів можна отримати за адресою тут, або/та при потребі скористатись пошуком на сайті www.google.com.

3.  Тривалість виконання гарантійного ремонту  складає  до 14-ти робочих днів, без урахування терміну доставки товару в ремонтну організацію. У випадках, коли ремонтні роботи не можуть бути проведені в цей строк, а заміна неможлива, з відома Продавця тривалість ремонту може бути продовжена.

4.   Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки:
Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і тому подібне.
               
Також повинно бути збережено:

- повний комплект товару;

- цілісність і всі компоненти упаковки;

- ярлики;

- заводська маркіровка.

Якщо товар не працює - обмін або повернення товару проводиться тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не були порушені. Обмін або повернення товару проводиться виключно в нашому офісі за адресою: м. Дрогобич вул. Завалля 6. З понеділка по п’ятницю з 10-00 до 18-00 (в суботу з 10-00 до 15-00). Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт, товарний чек, (або наш гарантійний талон). Повернення грошей можливе в день повернення товару або, у разі відсутності грошей в касі, на протязі максимум 7 днів.

5.  Виріб приймається на гарантійне обслуговування при дотриманні наступних умов:

-    Виріб приймається безпосередньо від покупця (про що свідчать відповідні документи), з детальним письмовим описом несправності;

-    cерійний номер Виробу підтверджується по базі серійних номерів Продавця;

-    пред’явлений гарантійний талон із розбірливою печаткою фірми, в якому вказаний серійний номер виробу і дата продажу. Серійний номер виробу може не вказуватись тільки у випадку наявності на виробі гарантійної наклейки Продавця. При цьому Покупець зобов’язаний вказати дату купівлі цього виробу;

-    на Виробі присутня непошкоджена і незатерта гарантійна наклейка або серійний номер;

-    Виріб приймається у повній комплектації, яка була при покупці (наявність CD, шлейфів, чохлів, ремінців, супровідної документації та оригінального гарантійного талону Виробу, упаковки з серійним номером Виробу і т.п.), повний комплект з'єднуючих гвинтів, кріплення, зйомних частин і вузлів Виробу;

При недотриманні будь-якої з умов пункту №5, виріб не приймається на гарантійне обслуговування.

6.  У випадку пошкодження гарантійної пломби чи наклейки зі серійним номером   на системному блоці ПК, гарантійне зобов’язання поширюється тільки на його окремі складові. Строк гарантії останніх вказаний у відповідному рядку гарантійного талону на системний блок ПК. Гарантійні зобовязання на системний блок вцілому в цьому випадку не діють.

7.  Відповідальність Продавця не поширюється на будь-які можливі збитки, спричинені іншому обладнанню, що працює разом з виробами, придбаними в Продавця.

8.  Продавець не несе відповідальності за сумісність придбаних в Компанії комплектуючих і/чи програмного забезпечення з іншими комплектуючими чи програмним забезпеченням, придбаним в Продавця чи сторонніх продавців; за наслідки, що виникли при зміні користувачем апаратної чи програмної конфігурації виробу включно з перепрограмуванням мікросхем пам’яті (в т.ч. BIOS), встановленням чи деінсталяцією програмного забезпечення, драйверів, дії шкодоносних програм, монтаж чи демонтаж модулів чи окремих частин пристрою, що призвело до несправності, пошкодження чи втрати інформації.

9.  Продавець ні при яких умовах не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи всі, без виключення, випадки втрати прибутків, припинення ділової активності, втрати ділової інформації, або інших грошових втрат), пов'язаних з використанням або неможливістю використання придбаного обладнання.

10.          Продавець не гарантує конфіденційності та збереження інформації для даних, що знаходяться на носіях Покупця, які були здані в ремонт включно з носіями в складі системних блоків, портативних комп’ютерів, фото- відеотехніки і т.п.

11.          Гарантійна підтримка не поширюється:                                                                                                                        

- на періодичне профілактичне обслуговування, ремонт, заміну частин у зв’язку з їх зносом (наприклад, чищення вентиляторів та змащування їх підшипників - такі послуги надаються за окрему оплату);

-  на радіоелементи, що відповідають за роботу периферійного обладнання (LAN, відеовивід, вивід звуку, LPT, USB,  і т.п.). Претензії щодо роботи  цих виходів приймаються тільки протягом тижня з моменту придбання.  

-  на скарги на первинні обмотки б/ж, що вийшли з ладу (вихід з ладу первинної обмотки трансформатора б/ж відбувається внаслідок перевантаження стрибком напруги в мережі живлення чи падіння блоку);

-  на скарги про зупинку вентиляторів чи їх неефективність, що виникла внаслідок їх забруднення (і на збитки, спричинені цим).

-  на витратні матеріали: друкуючі головки, фарбуючі стрічки, картриджі, дискети, батареї, акумулятори, тощо.

- на програмне забезпечення, встановлене на вироби Компанією чи заводом-виробником, яке потребує періодичного обслуговування та конфігурування Покупцем.

12.          Виріб знімається з гарантійного обслуговування (обліку) в наступних випадках:

·            закінчився строк гарантійного обслуговування Виробу;

·            при порушенні гарантійних пломб і наклейок, встановлених на Виробі заводом-виробником чи Продавцем;

·            при відсутності на Виробі заводських даних: серійного номера і номера партії, а також при пошкодженні іншого маркування, що робить неможливою однозначну ідентифікацію виробу;

·            наявність механічних пошкоджень чи деформацій, таких як сколи, тріщини, виломи, глибокі подряпини; гнуті, зламані, розірвані зам’яті ламелі, контакти чи з’єднання, штирі роз’ємів, слотів та сокетів; прорвані, пошкоджені герметизуючі плівки, наклейки та прокладки, ізоляційні матеріали; відірвані провідники та елементи в т.ч. кріплення; 

·            наявність термічних пошкоджень радіоелементів, а саме: обвуглені, оплавлені, тріснуті під дією високої температури корпуси деталей, вигорівші провідники об’ємного та друкованого монтажу, суттєве потемніння основи плати друкованого монтажу, що вказує на тривалу експлуатацію з недостатнім охолодженням. 

·            у випадку, якщо несправність виникла в результаті недотримання споживачем правил експлуатації Виробу, в тому числі:

- використання виробу в приміщеннях, що не відповідають нормам експлуатації обчислювальної техніки (агресивне середовище, підвищена температура, вологість, запиленість);

- вихід з ладу виробу через обставини непереборної сили (пожежа, блискавка, і т.п.);

- вихід з ладу виробу через попадання всередину виробу сторонніх предметів, рідин, комах, тварин і т.п.;

- слідів стороннього втручання або виконання самостійного ремонту;

- внесення змін в конструкцію виробу (перепайка; несанкціонована заміна чи підміна модулів чи частин, і т.д.);

- пошкодження виробу в результаті неправильного транспортування;

- наявність електричних пошкоджень внаслідок невідповідності мереж живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж Державним технічним стандартам;

·            в гарантійному талоні були внесені зміни або виправлення , не завірені печаткою і підписом Продавця  або спеціаліста відділу гарантійного обслуговування.

13. Виріб з ознаками порушення наведених вище умов повертається  Покупцеві.

14. Гарантійне обслуговування товару починається з моменту виконання Покупцем всіх умов прийому товару на гарантійне обслуговування.

15. Виявлення причин непрацездатності виробу проводиться на протязі чотирнадцяти робочих днів. Якщо при    цьому виявлені механічні пошкодження роз`ємів, доріжок друкованих плат, рухомих частин виробів, корпусів мікросхем, палені мікросхеми (HDD, MB), сліди ремонту, розірвані неліцензійні диски в середині CD-ROM, то вступає в силу пункт №12 даних умов.

16. У випадку неможливості виявлення пошкодження, але в разі виявлення такого після експертизи в постачальника, Виріб повертаєтьтся Замовнику на протязі 21 дня.

17. Перевірка працездатності виробу проводиться на стендовому обладнанні Продавця.

18. Навчання Замовника роботі з придбаним обладнанням і експертиза необгрунтованих претензій є платними послугами.

19. Здача Виробів у ремонт, авторизовані СЦ яких знаходяться на території України, здійснюється Покупцем самостійно. Перелік авторизованих СЦ вказано у гарантійному талоні чи додатку до гарантійного талону, на сайті Продавця (www.nashemisto.com) або на веб-сторінках виробників.

 

Порядок дій покупця при виявленні дефекту.
- надати товар в офіційний сервісний центр відповідного виробника (список сервісних центрів можна подивитися на сайті виробника , або на сайті продавця
www.nashemisto.com.);
- сервісний центр безкоштовно проведе діагностику товару і видасть відповідний висновок.
Можливі 3 варіанти висновку:
- про те, що товар має механічні пошкодження - у такому разі дія гарантії припиняється і товар не може бути обмін
яний або повернений;
- про те, що товар не має механічних пошкоджень і підлягає гарантійному ремонту - у такому разі сервісний центр приймає товар на гарантійний ремонт;
- про те, що товар не має механічних пошкоджень і не підлягає ремонту - в цьому випадку покупець надає товар разом з висновком сервісного центру і іншими документами в магазин, і магазин або міняє товар на інший такий же або повертає покупцеві грош
і.

 

Порядок дій покупця за бажання обміняти або повернути товар належної якості.
- надати товар в офіційний сервісний центр відповідного виробника;
- сервісний центр безкоштовно проведе діагностику товару і видасть відповідний висновок;
- в тому випадку, якщо сервісний центр визначить, що товар не був у використанні і були дотримані всі вимоги статті 9 Закону, товар може бути представлений в магазин для обміну або повернення.
У будь-якому випадку, перед тим, як заявити в магазин про своє бажання обміняти або повернути товар, покупцеві необхідно звернутися в офіційний сервісний центр. Роль сервісного центру полягає в тому, щоб визначити:
- чи має товар дефекти;
- чи усуваються дефекти;
- чи усуваються дефекти протягом 14 днів;
- чи був товар у використанні;

Від вирішення сервісного центру залежить, яка стаття Закону (8 або 9) застосовується до даного товару в даному конкретному випадку.
На час знаходження товару в сервісному центрі споживач має право скористатися статтею 8, п9 Закону, який свідчить:
«....На письмову вимогу споживача на  час ремонту йому надається (з доставкою) товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) незалежно від моделі. Для цього продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) зобов'язані створювати (мати) обмінний фонд товарів. Перелік таких товарів визначається Кабінетом Міністрів Україні.»
При доставці товару в сервісний центр Ми керуємося статтею 8, п5 Закону, який свідчить:
«....Доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику (підприємству, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) та їх повернення споживачеві здійснюються за Рахунок продавця, виробника (підприємства, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті).»
тобто весь товар масою до
5 кг Покупець доставляє (завозить) в сервісний центр самостійно.

Відповідно, закон дуже чітко регламентує всі аспекти обміну і повернення товару в магазин. Наш магазин проводить обмін і повернення грошей за куплені товари в строгій відповідності із Законом.

Ми звертаємо вашу увагу: перевірка комплектності і відсутність механічних дефектів у виробі продавцем або кур'єром повинні здійснюватися при передачі товару у присутності покупця.

 

           Примітка.  Зберігання  Виробів (комплектуючих) на складі сервісного центру/продавця  не більше 3 місяців. При перевищенні  терміну зберігання Продавець не несе відповідальності за збереженість Виробів.

 

 На главную >>